Promo Food Service catalogs


I Am The Spice
tootekataloog

Mida tähendab chimichurri? Kus kasutada sichuani pipart? Millised maitseained kuuluvad berbere segusse? Kõigile neile küsimustele annab vastuse maitseainete sarja I Am The Spice kataloog. Siin on olemas tootesarja erinevate alamsarjade kirjeldused ja kõikide maitseainete ja segude koostisosad ning kasutusvõimalused.

Ponthier
tootekataloog

Külmutamine on paljude puu- ja köögiviljade ning marjade jaoks kõige parem ja tervislikum säilitusviis. Külmutatud tooted võivad toitainete koha pealt olla võrdväärsed värskete toodetega. Ponthier on Prantsusmaa ettevõte, mis toodab juba alates 1946. aastast külmutatud puu- ja köögiviljapüreesid ning –kastmeid.

ponthier

Külmutatud kala
ja mereandide kataloog

Külmutatud kala võib olla suureks eeliseks. Näiteks on võimalik nautida kaugeid eksootilisi kalu aastaringselt. Külmutatud kala säilitab toitainelised omadused, kuna külmutamine aeglustab lagunemise protsesse. Siit kataloogist leiate põnevat infot paljude külmutatud kalade kohta.



Puhastusvahendite
kataloog

Puhastamist ja koristamist tuleb ette igas eluvaldkonnas. Puhastusvahendite kataloogist leiate kõik selleks puhuks vajaliku. Tutvuge vahenditega, mis on mõeldud spetsiaalselt tööstustele, toitlustus- ja majutusasutustele aga ka kodustele majapidamistele.

puhastusvahendid

Liha
kataloog

Liha pikemaks säilitamiseks ja maitseomaduste parandamiseks seda kas kuiv- või märglaagerdatakse. Kataloog tuvustab nii Balti rohumaa veiste kui Feel The Beef veiselihast tooteid.

Lihatoodete
kataloog

Kataloog sisaldab parimaid kvaliteetseid Hispaania, Itaalia ja Prantsusmaa lihatooteid nagu serrano, chorizo, salaami, fuet, parma sink, nduja ja pancetta. Lisaks veel selliseid hõrgutisi nagu foie gras ja pardi-confit.



Õlide ja äädikate
kataloog

Siit kataloogist leiate kvaliteetseid ekstra-neitsioliiviõlisid ja palsamiäädikaid. Lisaks neile sisaldab kataloog veel haruldasemaid õlisid nagu riisi-, viinamarjaseemne-, maapähkli-, avokaado- ja seesamiõli.

Humidor
kataloog

Humidor tähendab karpi või ruumi, mille niiskustase on muutumatu ja mida kasutatakse sigarite, sigarettide ja piibutubaka hoiustamiseks. Promo Cash&Carry's on avatud walk-in humidor. Kataloogist leiate lisaks eksklusiivsetele sigaritele ka erinevaid sigaritarvikuid.

humidor

Kohvi-, vee- ja
snäkimasinate lahendused

Imeline kohv ja kvaliteetsed suupisted garanteerivad suurepärase alguse päevale. Võta aega ärkamiseks ja usalda oma hommikusöök meie hoolde. Meie “Go Box” müügiautomaatidest leiad kohvi, karastusjoogid, toitvad ja magusad snäkid. Kõik, mida vajad produktiivseks päevaks!

kohvi vee ja snäki lahendused


Veinide
kataloog

Valiku suurepärastest veinidest, šampanjadest, cava'dest ja proseccodest üle maailma leiate meie veinikataloogist. Siin on loetletud prestiižsemad veinitootjad Prantsusmaalt, Itaaliast, Argentiinast, Uus-Meremaalt, Tšiilist ja Hispaaniast ning nende veinide põhjalikud ja detailsed kirjeldused.

Koppert Cress
kataloog

Koppert Cress on spetsialiseerunud kressidele ja unikaalsete taimede võrsetele, millel igaühel on oma spetsiifiline efekt maitsemeeltele. Kataloogist leiate nende laia tootevaliku.

Kohvikataloog

Kohvikataloogist leiate kõrge kvaliteediga kohvitooteid sellistelt brändidelt nagu Pellini ja Mondays, lisaks erinevaid kohvitarvikuid.



Kondiitritoodete kataloog

Kondiitritoodete kataloogist leiab kõrge kvaliteediga kondiitritoode abivahendeid erinevate kookide, magustoitude, maiustuste, jäätise valmistamiseks. Valikus erinevad pulbrid, pastad, geelglasuurid, täidised.

Serveerimise kataloog

Serveerimise kataloogist leiate laia valiku laua katmise ja kaunistamise toodetest.

Jahutatud kala ja mereandidekataloog

Jahutatud kala ja mereandide kataloogist leiate meie pakutava värske kala ja mereandide valiku.



Külmutatud pagaritooted, koogid
ja magustoidud

Külmutatud pagaritoodete kataloogist leiate suure valiku külmutatud pagaritoodetest ning erinevatest magustoitudest: koogid, muffinid, sõõrikud, tordilõigud.

Crispy Bakers
kataloog

Crispy Bakers kataloogist leite värskete saiade ja pirukate valiku.

Võrsete, puu ja köögiviljade
kataloog

Võrsete, puu- ja köögiviljade kataloogist leiate lai valiku köögiviljades ning eksootilistest puuviljadest.