Promo Food Service catalogs


Käsitööõlle
tootekataloog

Käsitööõllede maailm tundub kirju? Sanitexi sortimendis olevate käsitööõllede hulgas aitab orienteeruda just see kataloog. Iga õlle kohta on lühidalt välja toodud maitse ja aroomi kirjeldused ning toidud, mille juurde konkreetne jook kõige paremini sobib. Lisaks on kataloogis ka valiku lihtsustamiseks iga õlle IBU ja Plato väärtused. 

 
craft beer
 
 
 
 
 

I Am The Spice
tootekataloog

Mida tähendab chimichurri? Kus kasutada sichuani pipart? Millised maitseained kuuluvad berbere segusse? Kõigile neile küsimustele annab vastuse maitseainete sarja I Am The Spice kataloog. Siin on olemas tootesarja erinevate alamsarjade kirjeldused ja kõikide maitseainete ja segude koostisosad ning kasutusvõimalused.

 

Ponthier 
tootekataloog

Külmutamine on paljude puu- ja köögiviljade ning marjade jaoks kõige parem ja tervislikum säilitusviis. Külmutatud tooted võivad toitainete koha pealt olla võrdväärsed värskete toodetega. Ponthier on Prantsusmaa ettevõte, mis toodab juba alates 1946. aastast külmutatud puu- ja köögiviljapüreesid ning –kastmeid. 

 
ponthier


Külmutatud kala
ja mereandide kataloog

Külmutatud kala võib olla suureks eeliseks. Näiteks on võimalik nautida kaugeid eksootilisi kalu aastaringselt. Külmutatud kala säilitab toitainelised omadused, kuna külmutamine aeglustab lagunemise protsesse. Siit kataloogist leiate põnevat infot paljude külmutatud kalade kohta.

 
kulmutatud kala
 
 

Puhastusvahendite
kataloog

Puhastamist ja koristamist tuleb ette igas eluvaldkonnas. Puhastusvahendite kataloogist leiate kõik selleks puhuks vajaliku. Tutvuge vahenditega, mis on mõeldud spetsiaalselt tööstustele, toitlustus- ja majutusasutustele aga ka kodustele majapidamistele.

 
puhastusvahendid
 
 

Figgjo
portselannõud

Figgjo on professionaalsetesse köökidesse sobivate portselannõude tootja Norrast, kes on trendilooja. Tegemist on pikkade traditsioonidega pereettevõttega. Keerake Euroopa, Lähis-Ida ja Aasia prestiižikates hotellides ja restoranides taldrikud tagurpidi - ja seal on Figgjo!

 
figgjo


Liha
kataloog

Liha pikemaks säilitamiseks ja maitseomaduste parandamiseks seda kas kuiv- või märglaagerdatakse. Kataloog tuvustab nii Balti rohumaa veiste kui Feel The Beef veiselihast tooteid.

 
liha kataloog
 
 

Lihatoodete
kataloog

Kataloog sisaldab parimaid kvaliteetseid Hispaania, Itaalia ja Prantsusmaa lihatooteid nagu serrano, chorizo, salaami, fuet, parma sink, nduja ja pancetta. Lisaks veel selliseid hõrgutisi nagu foie gras ja pardi-confit.

 
lihatoodete kataloog
 
 

Õlide ja äädikate
kataloog

Siit kataloogist leiate kvaliteetseid ekstra-neitsioliiviõlisid ja palsamiäädikaid. Lisaks neile sisaldab kataloog veel haruldasemaid õlisid nagu riisi-, viinamarjaseemne-, maapähkli-, avokaado- ja seesamiõli.

 
olide ja aadikate kataloog


Humidor
kataloog

Humidor tähendab karpi või ruumi, mille niiskustase on muutumatu ja mida kasutatakse sigarite, sigarettide ja piibutubaka hoiustamiseks. Promo Cash&Carry's on avatud walk-in humidor. Kataloogist leiate lisaks eksklusiivsetele sigaritele ka erinevaid sigaritarvikuid.

 
humidor
 
 

Kohvi-, vee- ja
snäkimasinate lahendused

Imeline kohv ja kvaliteetsed suupisted garanteerivad suurepärase alguse päevale. Võta aega ärkamiseks ja usalda oma hommikusöök meie hoolde. Meie “Go Box” müügiautomaatidest leiad kohvi, karastusjoogid, toitvad ja magusad snäkid. Kõik, mida vajad produktiivseks päevaks!

 
kohvi vee ja snäki lahendused
 
 

Veinide
kataloog

Valiku suurepärastest veinidest, šampanjadest, cava'dest ja proseccodest üle maailma leiate meie veinikataloogist. Siin on loetletud prestiižsemad veinitootjad Prantsusmaalt, Itaaliast, Argentiinast, Uus-Meremaalt, Tšiilist ja Hispaaniast ning nende veinide põhjalikud ja detailsed kirjeldused.

 


Koppert Cress
kataloog

Koppert Cress on spetsialiseerunud kressidele ja unikaalsete taimede võrsetele, millel igaühel on oma spetsiifiline efekt maitsemeeltele. Kataloogist leiate nende laia tootevaliku.   

 
Koppert Cress kataloog
 
 

Kohvikataloog

Kohvikataloogist leiate kõrge kvaliteediga kohvitooteid sellistelt brändidelt nagu Pellini ja Mondays, lisaks erinevaid kohvitarvikuid.                                                                   

 
  
 
 
 

Kondiitritoodete kataloog

Kondiitritoodete kataloogist leiab kõrge kvaliteediga kondiitritoode abivahendeid erinevate kookide, magustoitude, maiustuste, jäätise valmistamiseks. Valikus erinevad pulbrid, pastad, geelglasuurid, täidised.

 
 


Serveerimise kataloog

                                                                Serveerimise kataloogist leiate laia valiku laua katmise ja kaunistamise toodetest.                                                                                                                                                              

 humidor
 
 

Jahutatud kala ja mereandide kataloog

 Jahutatud kala ja mereandide kataloogist leiate meie pakutava värske kala ja mereandide valiku.                                                                                  

 
 
 

Külmutatud pagaritooted, koogid
ja magustoidud

Külmutatud pagaritoodete kataloogist leiate suure valiku külmutatud pagaritoodetest ning erinevatest magustoitudest: koogid, muffinid, sõõrikud, tordilõigud.                                 

 
 


Crispy Bakers
kataloog

Crispy Bakers kataloogist leite värskete saiade ja pirukate valiku.                                                                                          

 
 
 

Võrsete, puu ja köögiviljade
kataloog

Võrsete, puu- ja köögiviljade kataloogist leiate lai valiku köögiviljades ning eksootilistest puuviljadest.                                                         

  

Aviko
tootekataloog

AVIKO tootekataloogis leiate kvaliteetseid tooteid igaks sündmuseks.