PROMO Cash&Carry kinkekaardi ostmise ja kasutamise tingimused

 1.  PROMO Cash&Carry kinkekaarte on võimalik osta PROMO Cash&Carry kauplusest (Peterburi tee 61, Tallinn);
 2.  PROMO Cash&Carry kinkekaarti on võimalik kasutada maksevahendina PROMO Cash&Carry kaupluses aadressil Peterburi tee 61, Tallinn.
 3.  PROMO Cash&Carry kinkekaarte väljastatakse väärtusega 15 EUR, 30 EUR, 50 EUR. Korraga võib soetada mitu kinkekaarti erinevas väärtuses.
 4.  PROMO Cash&Carry kinkekaart on tähtajaline. Kinkekaardiga on võimalik tasuda koheselt pärast selle soetamist ja kuni kinkekaardile märgitud tähtpäevani. Pärast kehtivusaja lõppemist kinkekaardil olevat kasutamata summat enam kasutada ei saa ning see ei kuulu tagastamisele.
 5. PROMO Cash&Carry kinkekaart ei ole nimeline ning seda saab kasutada igaüks, kellele on väljastatud PROMO Cash&Carry kliendikaart.
 6. PROMO Cash&Carry kinkekaart ei ole osaliselt kasutatav, mis tähendab, et kinkekaardi väärtusest väiksema ostu tegemisel kasutamata rahasummat ei tagastata ja uut kinkekaarti eelmise asemele ei väljastata.
 7. Ühe ostu eest tasumisel on võimalik kasutada mitu PROMO Cash&Carry kinkekaarti. Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtust, on ületava osa eest võimalik tasuda sularahas või kaardiga makstes.
 8. PROMO Cash&Carry kinkekaarti ei ole võimalik vahetada rahaks.
 9. PROMO Cash&Carry kinkekaardi vöötkood peab maksmisel olema selgelt loetav. Kui kinkekaardiga tasumine ebaõnnestub seetõttu, et vöötkood on rikutud, keeldub müüja kinkekaardi vastu kaupa väljastamast ning kliendil on võimalik esitada pretensioon PROMO Cash&Carry infoletis. Kui pretensiooni lahendamise käigus selgub, et vöötkood on rikutud ostja süül, siis kinkekaardi eest makstud summat ostjale ei tagastata.
 10. Müüja ei vastuta kahju eest, mis on PROMO Cash&Carry kinkekaardi ostjale või kasutajale tekkinud selle ebaõigest kasutamisest, samuti kinkekaardi kadumisest või sattumisest kolmanda isiku kätte, kui see juhtus pärast kinkekaardi soetamist. Sellisel juhul kinkekaardi eest makstud summat ostjale ei tagastata.
 11. PROMO Cash&Carry kinkekaardi müüjal on õigus käesolevaid tingimusi muuta ühepoolselt, avaldades uued tingimused veebilehel www.sanitex.ee.